Sergey Poznyak

Сергій Позняк

 

Я двадцять років у бізнесі. І за цей час я на 200% переконався в тому, що будь-які вершини цілком досяжні, потрібно тільки діяти і все обов’язково вийде. У бізнесмена є обов’язок – працювати в тих умовах, які існують прямо зараз. Вони постійно змінюються, тому бізнес безперервно трансформується, і завдання бізнесмена зробити ці трансформації максимально ефективними.

 

Засновник FGK Financial Group (в яку входять FinStream, компанії Cronvest  и «Всеукраїнська асоціація автоломбардів і автолізингу VALTA»), громадський діяч, підприємець, експерт з питань інвестицій, фандрейзингу та безризикового розміщення коштів. За 20 років своєї діяльності він зробив значний внесок в трансформацію ринку України. Розробляючи інноваційні продукти для малого та середнього бізнесу, Сергій брав активну участь у розвитку та модернізації економіки, поліпшення інвестиційного клімату.

 

Інвестиційний сервіс FinStream створений для тих, хто хоче надійно і вигідно інвестувати вільні кошти і залучити фінансування в свій бізнес.

 

Місія компанії

Наш клієнт – це малий (або мікро) та середній підприємець з потребою фінансування бізнесу. Ми співпрацюємо з існуючим бізнесом, а також з вітчизняними та міжнародними компаніями, фондами, установами і фізичними особами з тимчасово вільними коштами, що мають потреби та бажання їх розміщувати для отримання прибутку, розвитку певних сегментів ринку та галузей економіки України.

Наш продукт – надання індивідуальних фінансових рішеннь для бізнесів сегменту МСБ, що потребують фінансування та забезпечення безпечного, надійного та високодохідного розміщення безготівкових коштів інвесторів.

Наш сервіс є відповідальним інвестиційним керуючим. Тобто, ми відповідаємо за кожну вкладену гривню наших інвесторів, щоб не відбувалось. Ми забезпечуємо виняткові дохідність для наших інвесторів та вкладників, швидкість розміщення коштів та безпеку. Всі наші інвестиції та вклади забезпечені активами. В свою чергу, здобувачі фінансування отримують рішення та кошти швидко та якісно. МСБ, та створення на їх основі фундаменту економіки України – наш фокус. Ми – творці альтернативної фінансової системи, нових стандартів фінансування МСБ та високої культури інвестицій. За нами майбутнє.

Реалізація довгострокової концепції розвитку компанії до перетворення її в альтернативну фінансову систему національного масштабу та екосистему швидких, безпечних, надвигідних та надійних інвестиційних взаємовідносин між бізнесами, інвесторами та соціумом. Забезпечення збереження лідируючих позицій на фондовому ринку, та ринку фінансування МСБ.

Наша головна ціль – розвиток малого та середнього бізнесу в Україні, розвиток певних сегментів фінансового ринку та ринку капіталів.

Інвестиційна платформа для бізнесу ⮞ Кредитування бізнесу в Ураїні
FinStream