Sergey Poznyak

Сергій Позняк

 

Я двадцять років у бізнесі. І за цей час я на 200% переконався в тому, що будь-які вершини цілком досяжні, потрібно тільки діяти і все обов’язково вийде. У бізнесмена є обов’язок – працювати в тих умовах, які існують прямо зараз. Вони постійно змінюються, тому бізнес безперервно трансформується, і завдання бізнесмена зробити ці трансформації максимально ефективними.

 

Засновник FGK Financial Group (в яку входять FinStream, компанії Cronvest  и «Всеукраїнська асоціація автоломбардів і автолізингу VALTA»), громадський діяч, підприємець, експерт з питань інвестицій, фандрейзингу та безризикового розміщення коштів. За 20 років своєї діяльності він зробив значний внесок в трансформацію ринку України. Розробляючи інноваційні продукти для малого та середнього бізнесу, Сергій брав активну участь у розвитку та модернізації економіки, поліпшення інвестиційного клімату.

 

Інвестиційний сервіс FinStream створений для тих, хто хоче надійно і вигідно інвестувати вільні кошти і залучити фінансування в свій бізнес.

 

Finstream - інвестиції в бізнес проєкти
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!