УкрІнвестКлуб: Дмитро Карпіловський та Олександр Тихомиров

УкрІнвестКлуб інвестують у ветеранські облігації

Спільна місія та бачення 

«Ветеранський бізнес – це про нову економіку. Про тих, хто знає ціну рішучості. А наша підтримка такого бізнесу через цінні папери — це не разовий донат. Це системна відповідь на потреби воєнного часу».

Про інвесторів

Дмитро Карпіловський

Професійний інвестор з понад 20-річним досвідом у фінансах, технологіях та нерухомості. Співзасновник Cryptonet, фаундер УкрІнвестКлубу. Відомий як амбасадор фінансової грамотності та ведучий YouTube-проектів “УкрІнвестІнсайдер” і “УкрІнвестШоу”. Лауреат нагороди “Інвестор року” за версією Ukrainian Building Awards 2024 та премії FinAwards-2025 в номінації «Інфлюенсер року» (фінансова тематика).

«Це справді необхідно сьогодні – підтримувати бізнеси, які потім будуть реінтегрувати військових. Для мене це зрозуміло з точки зору бізнес-моделі і водночас важливо з точки зору соціальної місії».

Олександр Тихомиров

Підприємець, волонтер, організатор і координатор проектів, які змінюють традиційні системи в бізнесі та громадській діяльності. Магістр молекулярної фізики КНУ ім. Тараса Шевченка, співзасновник і операційний директор УкрІнвестКлуб. Одна із важливих зон відповідальності в клубі  –  підтримка ветеранського бізнесу через інструменти нової економіки.

«Моя мета в житті – створювати середовище, в якому досвід, гідність і довіра стають основою успішної справи. Я не військовий. Але вмію організовувати, об’єднувати і доводити розпочаті проекти до результату. Тож вкладатиму і гроші, і свої знання та час у розвиток ветеранського бізнесу в Україні».

Про УкрІнвестКлуб 

Найбільша спільнота роздрібних інвесторів в Україні, яка існує з 2019 року. В її межах поєднано сервіси для здійснення приватних інвестицій і можливості краудфандингу для бізнесу. Наразі до складу спільноти входять понад 11 тис. осіб та понад 300 бізнесів, що залучають ресурси роздрібних інвесторів. Просвітницький YouTube-проект клубу має понад 400 тис. підписників і здобув перше місце премії FinAwards-2025 в номінації «Найкращий youtube-канал в Україні про фінанси».

Підтримка ветеранського бізнесу

Засновники клубу ініціювали та координували десятки зборів на потреби Сил Оборони – для ГУР МО, 14 окремого полку ЗСУ, Морської піхоти, національного реабілітаційного центру “Незламні”, 95-ї та 80-ї бригад ДШВ. Протягом 2022-2025 рр. Дмитро Карпіловський та Олександр Тихомиров переказали понад 7 000 000 грн. особистих коштів на донати та залучили близько 30 000 000 грн. приватних інвестицій у military-tech проекти в Україні.

«Ми намагаємося допомагати фінансово і медійно, закликаємо приєднуватися й інших інвесторів», – Дмитро Карпіловський.

Інвестування у ветеранські проекти

Дмитро Карпіловський позитивно оцінює формат ветеранських облігацій – у першу чергу, з експертних позицій:

«Для мене принциповим є те, що це не “гра в благодійність”. Це класичне бізнесове кредитування, яке надається на розвиток конкретного бізнесу, його перезапуск, запуск нових ліній, поповнення обігових коштів і т.д. Це діюча модель, в яку я особисто вірю і яку із задоволенням підтримую».

Системна підтримка військових та ветеранських ініціатив, на жаль, не вберегла Олександра Тихомирова від особистих втрат у війні. Але замість зупинитися – він продовжує діяти. Адже певен, що майбутнє України залежить від тих, хто вистояв і не зламався:

«Ветерани – це люди, які звикли діяти, рішуче і конкретно. У своїх діях вони потребують не просто слів підтримки, а довіри й готовності йти з ними пліч-о-пліч – як партнери, як засновники і творці нового. Саме так ми і рухаємося».