Церемонія «Steel deal 2020»

Церемония нагрждения steel deal 2020

27 листопада 2020 року у самому серці столиці пройшла церемонія нагородження клієнтів компанії FinStream«Steel deal 2020». Такий захід пройшов вперше за історію існування компанії та як зауважив Позняк Сергій, власник та генеральний директор групи компаній FGK financial group, засновник компанії FinStream, далеко не в останнє.

Організатор заходу – компанія FinStream не тільки здійснює кредитування малого і середнього бізнесу, а й впроваджує фінансові інструменти, які допомагають збільшувати власний дохід, як для корпоративних, так і для приватних інвесторів. За роки своєї діяльності компанія закріпила свою репутацію на фінансовому ринку України з точки зору соціальної відповідальності та впровадження етики ведення бізнесу в Україні.

  • «Мабуть, як і більшість компаній, ми наразі готуємося до закінчення буремного 2020 року та підбиваємо його підсумки. Рік, який став визначним у діяльності більшості українського бізнесу, дав змогу усвідомити справжні цінності, саме які й рухають будь-яку компанію вперед!

Незважаючи на постійні коливання на ринку за останній рік, підсумовуючи фінансові показники, ми можемо вже зафіксувати виконаний річний план, але, звичайно зупинятися не збираємось, адже є ще цілий місяць для продуктивної роботи.

Крім того, ми хотіли поділитися успіхом нашого Корпоративно інвестиційного фонду «Фінстрім», який був відкритий у червні, але станом на грудень уже усі емісії акцій були розпродані та анонсувати, що продаж продовжиться з січня 2021 року. Такі показники компанії, у якомусь сенсі, заслуга наших клієнтів, які нам довіряють та обирають співпрацю з нами.

Саме тому, незважаючи на усі сюрпризи, які приніс для кожного із нас 2020 рік, ми вирішили об’єднати справжніх джентльменів українського бізнесу, які цінують своє слово та свою справу, та організувати церемонію нагородження «Steel deal 2020» для клієнтів та партнерів нашої компанії», – зауважив Сергій Позняк, засновник компанії FinStream, під час відкриття церемонії.

Для нагородження компанією було обрано 3 найвідповідальніших клієнтів:

які не зважаючи на перепони та непередбачуваність 2020 року, дотрималися усіх своїх зобов’язань та були прикладом для інших.

Також, особливу увагу і гордість заслужила номінація прорив року, її отримала компанія Вода ЮА, яка не тільки сумлінно виконувала умови договору, а і сама змогла масштабуватися та розробити новий продукт підкорюючи нові ринки. Гості церемонії змогли оцінити смак та якість продукції, оскільки Дмитро Нікіфоров особисто прослідкував за тим, щоб на святі був підтриманий необхідний водний баланс.

Під кінець заходу керівник компанії FinStream Сергій Сапатов особисто подякував акціонерам та інвесторам компанії, завдяки яким розвивається малий та середній бізнес в Україні та економіка країни в цілому.

Смачний та дуже корисний, вітамінний комплімент для нагородження надала компанія Pbk agro, яка також досить впевнено займає свої позиції на ринку України серед найякісніших та свіжих фруктів, та є клієнтом компанії FinStream.

Організатори церемонії впевнені, що такі заходи мають зближувати та об’єднувати однодумців, та показувати на власному прикладі як важливо цінувати своє слово та свою справу, започатковуючи нову епоху українських джентльменів в бізнесі.