Де гроші для бізнесу ветеранів?

Семинар. Бизнес для ветеранов?

Відбувся практичний семінар на тему “Де гроші для бізнесу ветеранів?”.

21 листопада інвестиційна компанія FinStream, Спілка Учасників, Ветеранів, Інвалідів АТО та бойових дій – СУВІАТО, за підтримки CEO Club Ukraine провела довгоочікуваний семінар на тему “Де гроші для бізнесу ветеранів?”. Захід проходив в CEO Club Ukraine. 

Яка ідея заходу? 

Спостерігаючи за розвитком бізнесу в Україні, ми відокремили важливу запоруку успіху – мають силу ті, хто об’єднані однією метою та мають підтримку одне одного. 

Саме тому, команда FinStream вирішила започаткувати низку освітніх програм для ветеранів, поступово розвиваючи ветеранську бізнес-спільноту, яка має право зайняти своє місце серед еліт бізнесу України.

Семінар став корисним для тих ветеранів, які вже мають власний бізнес, багато з учасників поділилися своїм успіхом, познайомилися з побратимами та обмінялися досвідом. 

Зокрема дізналися про:

– освітні та інші можливості, направлені на ветеранську бізнес-спільноту;

– досвід ветеранського бізнесу на прикладі практичних кейсів;

– можливості діяльності корпоративного інвестиційного фонду;

– державні та недержавні програми підтримки ветеранського бізнесу: де саме ефективно шукати фінансування?;

– як прорахувати власні фінансові ризики та ризики для джерела фінансування?;

– як створити захист від можливих втрат у майбутньому?;

– як прописати етапи підготовки проєкту, його стратегічну ідею та цілі?;

– практичні поради з підготовки технічно-економічного обґрунтування та грошового потоку (кеш-флоу) власного проєкту.

Відповіді на ці та інші питання дав Сергій Позняк

– власник відомих брендів фінансових сервісів Cronvest та FinStream, орієнтованих на фінансову підтримку малого та середнього бізнесу.

Заняття відкрив президент найвпливовішої бізнес-спільноти України CEO club Ukraine – Гайдачук Сергій із лекцією про можливості networking для досягнення успіху.

Під час семінару разом з участниками відбулися жваві дискусії з приводу необхідності об’єднуватися в ветеранські бізнес клуби, які мають бути критерії відбору до такої спільноти, а також принципи іі роботи, яка соціальна складова має бути та багато іншого. 

Сергій Позняк надав практичні поради з підготовки презентації, бізнес-резюме та cashflow для потенційних інвесторів та партнерів. Розглянули техніку продажу по SPIN та обговорили дієві способи фінансування, розглянувши пропозиції банків, інвестиційних та фінансових компаній на практиці.