Finstream учасник та партнер акції “Greening of the Planet”

Акція “Greening of the Planet”

10-го квітня команда Finstream стала учасником та партнером захоплюючої та водночас вкрай корисної акції “Greening of the Planet” від всеукраїнського проєкту “Озеленення України”.

Місія акції “Greening of the Planet” висадити 100 000 000 дерев по всій планеті та змінити екосвідомість людей у всьому світі до шанобливого ставлення до природи. 

Однією з ключових цілей заходу, яку всеосяжно підтримує й команда  Finstream, є  привернення уваги до проблем екології та відновлення екосистеми планети, формування позитивного іміджу України у світі через колективну історію успіху та об’єднання людей планети довкола боротьби з глобальними екологічними викликами.

Як проходив захід?

Отже, в суботу 10 квітня  по всій території України та у 100 країнах світу прокотилась акція «1 млн дерев за 1 день у 100 країнах світу» у рамках глобального екологічного проєкту «Greening of the Planet».

Акція пройшла в багатьох містах і селах нашої країни: Харківщина, Донеччина, Тернопільщина, Рівненщина, Київщина – з усіх усюд небайдужа громада та активісти разом з волонтерами та компаніями долучалися до доброї справи!

🌟Фіналом акції у Києві, на території Пущі-Водиці, о 17:00 відбулася висадка мільйонного дерева. Фіксація рекорду цього року відбулася з онлайн-включенням зі співорганізаторами зі 100 країн світу, де в цей час також висадили дерева з метою фіксації світового рекорду. 

FinStream & Green of the Planet

Хто став учасником та як взяти участь у майбутньому? 

Організатором проєкту «Greening of the Planet» є український Благодійний фонд «Озеленення України», засновниками якого є Сергій Гайдайчук – президент найбільшого ділового клубу, який об’єднує лідерів українського бізнесу «CEO Club Ukraine», та Ганна Крисюк – президент міжнародного жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club». 

Реалізація даної ініціативи відбувається за сприянням ековолонтерів, за підтримки свідомих компаній, які розуміють всю важливість збереження та відновлення природного середовища.

Щоб залишити свій екологічний спадок та взяти участь у заході, власники та представники компаній учасниць висадили партнерську алею на території заповідника “Пуща-Водиця”.

Окремо хочемо зазначити, що у заході брали участь і перші особи держави, понад 20 послів іноземних держав в Україні, блогери, які опікуються тематикою екології.

Серед учасників: віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина, міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, голова Державного агентства розвитку туризму Мар’яна Олеськів, перший заступник міністра захисту довкілля та природних ресурсів Богдан Боруховський, третій президент України Віктор Ющенко.

Стати учасником глобальної екоініціативи «Озеленення Планети» можете і ви, а також корпорації, компанії, підприємства, організації, політики, блогери та всі люди, які хочуть, щоб наша планета була свіжою, чистою та з гарним майбутнім, таким плацдармом, де можна жити, творити, розвиватися і робити прекрасні речі.

🌍Більше детально про всеукраїнський проєкт “Озеленення України” ви можете дізнатися на сайті https://greeningplanet.org/

Долучайтеся, зробімо нашу планету кращою разом! 

Учасники: Віктор Ющенко, Ольга Стефанішина, Олександр Ткаченко, Мар'яна Олеськів та Богдан Боруховський