Команда Finstream вітає Вас з Новим 2022 роком!

Вітання з Новим 2022 роком

Новий рік — це не тільки свято, а й день, коли важливо підбити підсумки року, що минає. За цей рік показники компанії за 2021 рік збільшилися в 2,5 рази, під кінець року кредитний портфель компанії склав 147 млн грн з npl 4,6% — що підтверджує безперервну роботу команди FinStream зі своїми клієнтами. 

 

Наша компанія продовжила підкріплювати свою репутацію на фінансовому ринку України. Як в попередньому році, так і в наступному ми ставимо для себе мету впровадження етики та соціальної відповідальності у веденні бізнесу в Україні. Своєю головною задачею — бути завжди поряд, і, якщо треба, «підставляти своє плече і не тільки». Адже ми не тільки здійснюємо кредитування малого і середнього бізнесу, а й завжди готові прийти на допомогу у скрутний час надавши фінансові інструменти для збереження та розвитку Вашого бізнесу. Ми не скупимося на корисну пораду, бо в нас працює багато кваліфікованих спеціалістів, які підкажуть та нададуть допомогу у складних питаннях. Ми не тільки бажаємо процвітання Вам і Вашому бізнесу, а й завжди готові Вам реально допомогти у цьому!

 

Для нашої компанії вже традиційно робити підсумки року на церемонії «Steel deal». Тож, 23 грудня 2021 року у серці столиці ми ще раз об’єднали справжніх джентльменів українського бізнесу, які цінують своє слово та свою справу. Ми провели аудит та визначили 5 найвідповідальніших клієнтів для нагороди за 2021 рік. Вітаємо переможців:

 

  1. ДП «Агропромислова компанія «УКРАГРОСТАР»;
  2. ТОВ «НПК «ХОУМ-НЕТ»;
  3. ФОП Шевченко Олександр;
  4. ТОВ «КАРАВАН-ЕКСІМ ПЛЮС»;
  5. ТОВ «ПТФ-ТЕХНО».

 

Також від всієї команди FinStream вітаємо зі святом та щиро дякуємо нашим акціонерам та інвесторам компанії, адже завдяки Вам розвивається малий і середній бізнес в Україні, та економіка країни в цілому! Тож для Вас ми анонсуємо продаж акцій корпоративно-інвестиційного фонду «Фінстрім», який почнеться з лютого 2022 року (адже станом на кінець 2021 усі емісії акцій були розпродані).

 

З Новим 2022 роком! Це тільки початок. Далі – більше!