Компанія FinStream набирає значних обертів

FinStream набирає значних обертів та активно. Інвестиції в бізнес

Компанія FinStream набирає значних обертів та активно підкорює світ підприємництва в Україні.

Головною метою FinStream є стабільний розвиток економіки України, завдяки вчасній підтримці малого та середнього бізнесу. Саме тому МСБ завжди було пріоритетом для спеціалістів FinStream. Адже всі чітко розуміють, що тільки надаючи фінансову та експертну допомогу бізнесу, можна стимулювати розвиток ВВП країни.

Завдяки значному авторитетові компанії на ринку небанківського фінансування, експерти FinStream стають дуже частими запрошеними гостями на найбільших економічних та фінансових форумах України. А бренд стає все більш відомим, як надійний та стабільний фінансовий партнер для бізнесу.

В пятницю, 4 вересня пройшов «Форум МСП. Перезавантаження 2020» під егідою «Київського Міжнародного Економічного Форуму», де Сергій Позняк (власник та генеральний директор FinStream) брав участь у панельній дискусії «Де шукати гроші на реалізацію проектів?». Адже достатні та вчасні фінансові ресурси є невід’ємною складовою життєдіяльності компаній.

Крім того, нещодавно пройшла інша, не менш яскрава та значна подія для України – «III Міжнародний волонтерський та ветеранський форум», який відкривав Президент України й на якому обговорювалися три значні теми для ветеранів, які повернулися із зони бойових дій: 1) Підприємництво. 2) Інститут менторства. 3) Бізнесосвіта. Завдання форумускорегувати державні політики підтримки ветеранського бізнесу для найкращої соціалізації та оптимального використання потенціалу ветеранів. Компанія FinStream знову виступила партнером заходу й консультувала ветеранів та волонтерів по фінансуванню й бізнес грамотності. А Сергій Позняк був одним зі спікерів, представляючи не тільки еліту українського бізнесу, але й ветеранів АТО. Адже повернувшись із зони бойових дій, він на власному досвіді доводить, що при бажанні можна не тільки розвивати економіку України, але й допомагати побратимам соціалізуватися, шляхом відкриття власної справи.

В компанії FinStream можна знайти значні фінансові ресурси на розвиток бізнесу (до 7 млн грн) терміном до 3-х років. Головні вимоги – діючий прибутковий бізнес та наявність забезпечення.

За будь-якими консультаціями можна звернутися до наших експертів.