Кредити для бізнесу та підприємців у 2023 році

Кредитування підприємців у 2023 році

Ведення бізнесу завжди потребувало вкладень в його розвиток: часу власника, як невеликих і швидких, так і довготермінових значних фінансів для стабільної роботи та перспективи розвитку. Поповнити обігові кошти, зробити ремонт приміщення, вчасно виплатити зарплату, відремонтувати обладнання, купити новий генератор – все це значні витрати.

Сьогодення диктує нову ситуацію де витрати зростають майже щодня — обладнання, логістика, заробітні плати й інше, проте маржинальність так стрімко не росте. Усі підприємці розуміють, що це складний період, бо бізнесу треба вистояти до перемоги, хоча в очікуванні завмирати не варто, бо цей час треба використати з користю, щоб після перемоги здійснити новий стрибок у розвитку.

Не зважаючи на такі бурхливі обставини, у житті кожного підприємця настає момент, коли потрібно запитати себе – а що далі? Чи варто продовжувати? Як впоратися з викликами турбулентних реалій? Як розвиватися, коли в країні йде повномасштабна війна? Не зважаючи, на такі турботні обставини, спілкуючись з клієнтами нашої компанії, ми вбачаємо не тільки жагу до перемоги, а й незламність українського характеру та бажання розвивати свою справу не зважаючи ні на що. Навіть в таких реаліях (ковіду, війни, відсутністю світла) малий та середній бізнес не зупиняється, а навпаки, трансформується, шукає нові шляхи та напрямки для свого розвитку. Теперішні сміливі бізнес-кроки часто виявляються вирішальними – залучення фінансування зможе не тільки окупитися, а й принести кращий прибуток, що дозволить компанії розвиватися далі, поки конкуренти будуть очікувати кращих часів. Ми прослідковуємо цю тенденцію серед наших клієнтів, які працювати, розвивалися, шукали нові шляхи, поки деякі оціпеніли чекаючи покращення ситуації.

Де взяти гроші підприємцю

При перших роздумах стосовно того де краще взяти гроші для бізнесу, багато хто планує спочатку використати власні заощадження. Хоча, в такий час краще не втрачати їх, а навпаки – виробити звичку ще більше систематично заощаджувати, щоб завжди мати фінансову подушку безпеки для бізнесу.

Потім зазвичай виникає ідея позичити в родичів або знайомих, таке рішення не вимагає додаткових формальностей та оплат, але потрібно зважено оцінити, чи варто використовувати цей кредит довіри. Крім того, ніхто не може виключити ситуації, коли іншій стороні екстрено знадобляться гроші, така ситуація не тільки може вплинути на міжособистісні відносини, а й стати причиною негараздів у бізнесі.

Банківський кредит і грант

Тоді взяти кредит в банку або отримати грант? Що ж, це мабуть не погане рішення, зважаючи на досить різноманітні пропозиції та державні програми. Банківські працівники діють бюрократично та не мають індивідуального підходу до клієнтів (тих хто просить видати кредит, а не приносить депозит). Найчастіше, питання про видачу кредиту для бізнесу підприємця закривається на етапі подання документів до банку, адже кількість папірців, які необхідно подати майже непосильна. Сьогодні черга на гранти та державні програми не скінчена, для того, щоб отримати цей вид фінансування, бізнес має бути бездоганний, а, нажаль, реалії нашого законодавства не завжди на стороні підприємців, тому багато хто просто не пройде навіть перший етап відбору.

Тому, зважаючи, на вищенаведені ситуації, пропонуємо розглянути альтернативний шлях кредитування, такі як фінансові компанії. Хоча, тут також необхідно бути максимально уважними і не плутати з компаніями, що надають швидкі гроші без документів. Такий варіант не найкращий, високі ставки по кредиту та приховані комісії ведуть до боргової коббали, з якої дуже тяжко вибратися. Необхідно обирати компанії, які ціле направлено працюють з малим та середнім бізнесом в Україні. Наша компанія за час свого існування, з 2016 року, кредитує та надає бізнес позики лише підприємцям, розвиваючи таким чином малий та середній бізнес. Перевага компанії FinStream в тому, що ми маємо індивідуальний підхід до бізнесу і не тільки видаємо кредити, а можемо й проконсультувати, розібратися з фінансовими показниками та запропонувати оптимальний варіант для клієнта. Крім того, процедура надання кредиту для бізнесу відбувається максимально швидко та комфортна для підприємців, наші клієнти на власному досвіді впевнились, що ми більше ніж кредитна установа, ми – надійний партнер для бізнесу.

Отримати кредит для бізнесу від компанії FinStream

Кредитування ФОП

Якщо ви починаючий підприємець, який веде свою діяльність хоча б шість місяців, вам просто необхідно залишити заявку на нашій сторонці – кредити для ФОП, а далі наш спеціаліст з вами зв’яжтеся, щоб познайомитися. Тож отримати кредит для ФОП надзвичайно просто та швидко, ми не маємо територіальної прив’язки та можемо профінансувати бізнес по всій території країни, для цього знадобиться лише один раз приїхати для нашого офісу для підписання договору. Наші спеціалісти завжди на зв’язку з позичальником, компанія завжди готова розглядати індивідуальні умови погашення кредиту або його продовження. Для підприємців завжди важливо знати, що вони можуть оперативно знайти гроші на потреби бізнесу, адже від цього залежить їх справа. Ось, наприклад, наразі малий бізнес потребує кредитування для закупки генераторів, від яких залежить їх діяльність та прибуток, банки не зможуть видати кредит під таку потребу, чіткі приписи банківської системи не передбачають такої позиції. Тому, важливо знати, які альтернативи існують на фінансовому ринку крім банків.

Варіанти кредитування для юридичних осіб

Для юридичних осіб можливо ситуація для ведення бізнесу трішки легша, вони більш стійкі, адже юридичній особі легше виходити на міжнародні ринки. Крім того, юридичні особи можуть користуватися такою опцією, як фінансова допомога між компаніями, але ми розуміємо що це мають бути або ж свої компанії або ж пов’язані, щоб була довіра та партнерство. Тому, не багато хто може цим користуватися, а якщо йти за кредитом до банку, ймовірно, що вони будуть місяцями розглядати заявку на кредитування і можуть її відхилити. Знову таки втрачений час, а власникам юридичної особи, можуть терміново знадобитися гроші для закриття касових розривів або ж для закупівлі нового товару чи обладнання, поки не розрахувалися контрагенти та ін. В таких випадках завжди фінансові директори намагаються в дуже короткі строки знайти гроші, тому дуже круто мати надійного фінансового партнера. Компанія FinStream з деякими юридичними особами співпрацює багато років, саме через такі надзвичайні ситуації, для швидкого надання бізнес позики. Видаючи кредит юридичній особі в максимально короткий термін ми розуміємо, що не тільки даємо шанс працювати бізнесу, а може й рятуємо чиюсь посаду. Наші спеціалісти прикладають максимум зусиль, щоб надати гроші для розвитку компанії саме в строки, які озвучують позичальники. Виходячи з такої практики, ми залишаємося з бізнесом в партнерських відносинах на довгий час відкриваючи для них кредитну лінію.

Кредитна лінія як допоміжний ресурс для бізнесу

Кредитна лінія сама по собі не несе ніяких зобов’язань, але власник підприємства завжди знає, що подаючи заявку на кредит для функціонування бізнесу вона буде виконана за пару робочих днів. Такий вид співпраці з фінансовою компанію допомагає безперебійно забезпечити життєдіяльність бізнесу. Відкрити кредитну лінію не складно, навіть якщо наразі не має нагальної потреби у кредитуванні, але ви знаєте, що такі ситуації виникають, то радимо скористатися цим продуктом. Більш детально, з умовами кредитування юридичних осіб та відкриттям кредитної лінії можна ознайомитися, залишивши заявку на сайті нашої компанії FinStream у розділі кредити для юридичних осіб.

Кредити для аграріїв не дивлячись на обставини

Аграрне виробництво також є одним із пріоритетних напрямків роботи FinStream. За 2021 рік компанія сприяла розвитку даної сфери неодноразово показуючи, що кредит доступний для кожного аграрію та агрофірми. Деякі аграрії співпрацюють з нашою компанію посезонно і завдяки плідній співпраці збільшують свій обсяг ресурсів. У 2022 році ми також надавали кредити для аграріїв не дивлячись на обставини, адже розуміємо на скільки важливий розвиток економіки і сільського господарства саме в цей час. По статистиці до нас зверталися ті підприємці, які намагалися отримати і кредити в банках, але через довгий час очікування шукали альтернативу, на практиці ми довели, що працюємо швидше та кредити аграрії отримали саме в той час коли необхідно, а не в розпал сезону. Одна із переваг компанії FinStream перед банками в тому, що ми надаємо кредити для аграріїв без вимог до земельного банку в обробітку. Посівна цього року була надзвичайно тяжка для аграріїв, не тільки через обстріли та мінування, а й через нестачу фінансування, багато хто не вийшов на поля саме через невчасне кредитування. Виходячи з обставин, що склалися через воєнні дії росії на нашій території, спеціалісти нашої компанії прогнозують також тяжку ситуацію з посівною у наступному році. Деякі території залишаться ще не придатними для посівної через замінування, багато техніки втрачено в цьому році, державне фінансування розписане на інші потреби, які зараз також важливі. Тому вже навіть зараз, взимку, ми отримуємо заявки від аграріїв на кредитування на майбутню посівну та закупку обладнання. Така тенденція викликає захоплення від наших підприємців, адже вони готові працювати при будь-яких обставинах та наповнені оптимізмом. На сторінці кредити для агробізнесу сайту компанії FinStream можна ознайомитися більш детально з умовами кредитування та залишити заявку, щоб поспілкуватися з нашим консультантом.


Компанія FinStream одна з небагатьох, хто вистояв у важких умовах пандемії у сфері кредитування та інвестування та надання допомоги розвитку бізнесу. Сьогодні наша компанія проходить нове випробування, як і бізнес по всій країні, через війну, але ми продовжуємо працювати та розвивати економіку України кредитуючи малий та середній бізнес. FinStream входить до групи фінансових компаній, яка понад двадцяти двох років успішно працює на фінансовому ринку України надаючи бізнес позики, тому завдяки досвіду витримаємо і ці випробування. Компанія FinStream має безліч переваг про які можна читати годинами, але ми вважаємо, що кращий показник це відгуки клієнтів та кредитний портфель компанії. Тому, якщо вашому бізнесу необхідний кредит на тривалий або короткий строк, звертайтеся до нас та переконайтеся самі чому FinStream одна з найкращих компаній на фінансовому ринку України.