Відродження українського бізнесу в умовах війни

Відродження українського бізнесу в умовах війни 2

В Україні третій місяць триває повномасштабна війна, яку розв’язала кривава путінська росія. Жертвами війни стали мільйони українців, які змушені були покинути власні домівки та робочі місця, перетворившись на біженців.

Сьогодні бізнес у відносно мирних регіонах України все активніше намагається відновити свою діяльність. З березня компанія FinStream розпочала роботу з кредитним портфелем компанії для його стабілізації та виявлення проблематики наших клієнтів. Команда компанії індивідуально працює з кожним позичальником та його бізнесом, допомагаючи корегувати його діяльність та виводити на стабільну роботу. Ми розуміємо наскільки важливо підтримувати роботу малого та середнього бізнесу особливо у такий важкий час і наскільки це необхідно для нашої економіки.

Звичайно, для стабілізації ситуації необхідний час, FinStream також пішов на зустріч своїм позичальникам, згідно внутрішнього рішення компанії, на термін дії воєнного часу клієнтам не будуть нараховуватися будь-які штрафні санкції, пені за несвоєчасну сплату відсотків. Також на момент дії військового стану компанія була змушена призупинити нарахування та виплату відсотків інвесторам. Ми розуміємо, що умови ведення бізнесу у складній економічній ситуації могли змінитись і сподіваємося на розуміння цього нашими клієнтами. Тому разом з позичальниками ми переглядаємо кредитні договори, узгоджуючи нові графіки обслуговування боргових зобов’язань, для отримання комплексного розуміння фінансового стану компанії в нових реаліях, щоб надати оптимальні пропозиції нашим інвесторам та акціонерам.

Отже, головним напрямком діяльності компанії, останні два місяці, є стабілізація роботи кредитного портфелю компанії, не тільки для підтримки економічного фронту держави, а й для забезпечення і збереження виплат акціонерам та інвесторам компанії після відміни військового стану в країні.

Крім того, за цей час, керівництвом компанії разом з партнерами з Європейського фонду для Південно-Східної Європи (EFSE) було розпочато роботу над освітньою програмою для підприємців з метою реабілітації бізнесу, що постраждав внаслідок військових дій. У найближчий час деталі програми будуть анонсовані для клієнтів компанії.

Нажаль, відновлення повноцінної роботи компанії не відбувається в тих темпах, в яких ми б хотіли, але не зважаючи на усі перепони та труднощі ми йдемо вперед, вперед до нашої спільної перемоги. Економічний фронт держави під час війни є одним із питань, забезпечення діяльності якого сприяє поповненню бюджету та збереженню платоспроможності населення. Тому ми безмежно вдячні акціонерам та інвесторам компанії за довіру, розуміння, підтримку та можливість для роботи МСБ України.